ZROZENO Z TOHO NEJLEPŠÍHO  V PŘÍRODĚ

Vždy se snažíme najít způsoby, jak učinit náš výrobní proces šetrnější k životnímu prostředí. Vyrábíme dřevěné podlahy s jejich přirozenými vlastnostmi. Používáním dřeva, výběrem materiálů neobsahujících toxické látky a výrobou šetrnou k životnímu prostředí děláme vše pro to, abychom trvale podporovali udržitelný rozvoj v průmyslu podlah.

parallax background

MATERIÁL BUDOUCNOSTI

Mnoho architektů a designérů tvrdí, že dřevo je materiál budoucnosti. To je do značné míry způsobeno tím, že dřevo je jedním z našich nejekologičtějších zdrojů. Používání dřeva jako výrobního materiálu stimuluje zalesňování, které bojuje proti změně klimatu. Existuje mnoho důvodů, proč si vybrat dřevěnou podlahu. Kromě toho, že je teplejší a šetrnější k životnímu prostředí než jiné materiály, může také „změkčit“ místnost. Dřevěná podlaha může přeměnit holý nebo těžký pokoj na pohodlný a příjemný prostor. Pokládkou dřevěné podlahy pozvete přírodu do vašeho domova.

parallax background

NAŠE PODLAHY POSKYTUJÍ ZDRAVÉ VNITŘNÍ PROSTŘEDÍ

Dřevo má oproti jiným výrobním materiálům mnoho výhod. Je to nejpevnější materiál v poměru k jeho hmotnosti, je to obnovitelný zdroj a je s ním snadné pracovat. Kromě těchto vlastností pomáhá dřevo regulovat vnitřní klima. Dřevěné podlahy mají schopnost absorbovat vlhkost ze vzduchu a později ji uvolňovat zpět, když jsou podmínky sušší. Tímto způsobem přispívají naše podlahy k udržování pohodlného vnitřního prostředí.

parallax background

VÝROBNÍ PROCES

V průběhu let přichází BOHEMIA-PARKET s několika inovacemi, zaměřenými na životní prostředí. Hledáme způsoby, jak zlepšit kvalitu ovzduší, snížit hlukové znečištění a spotřebovat méně vody v našem výrobním procesu. Tímto způsobem se neustále snažíme snižovat náš dopad na přírodu. Dřevo pochází výhradně z certifikovaných zdrojů (PEFC). Celý proces výroby probíhá v našem areálu a s našimi dlouholetými zaměstnanci. Nepoužíváme žádné chemické postřiky ani barvivo. K vytápění naší sušárny na dřevo využíváme biomasy.

parallax background

ČESKÝ VÝROBCE MASIVNÍCH DUBOVÝCH A JASANOVÝCH PODLAH

Dobré věci v životě jsou vyrobeny tak, aby vydržely.

Sídlo

Lázeňská 479
289 12 Sadská
tel: 777 084 636
IČO: 61679313
DIČ: CZ61679313

Jednatel

Jozef Sekula
tel: 608 262 818

E-mail