POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Povrch je to, co vaše oči vidí a vaše nohy cítí. Věřte svým smyslům.

Všechny naše dřevěné podlahy jsou měkké, hladké a teplé pod nohama, ale individuální vzhled a dojem podlahy bude v konečném důsledku záviset na zvolené povrchové úpravě.
Všechny povrchové úpravy BOHEMIA-PARKET jsou dostatečně pevné, aby vydržely nejnáročnější každodenní užívání.

parallax background

• Sražené hrany

Nabízíme dvě možnosti úpravy hran dílce a to provedení s fázkou (sražená hrana), která tvoří pohledovou "V" spáru nebo provedení bez fázky. Jako mají klasické vlysové parkety. Při provedení bez fázky se povrch podlahy upravuje až po pokládce celoplošným přetmelením a broušením. Při provedení s fázkou je podlaha naopak dodávána vytmelená a vybroušená z výroby.

• Olej

Olej dává vaší podlaze přirozený a krásný vzhled. Přináší jemnou strukturu a zvyšuje jeho přirozenou texturu. Pokud se rozhodnete pro barevné tóny oleje, dokážeme pro vás vytvořit jakýkoli barevný odstín tak, aby ladil s designem vašeho interiéru. Používáme pouze přírodní oleje švédské a německé výroby, bez obsahu rozpouštědel, které jsou dlouhodobě osvědčené a nepoškozují nijak životní prostředí. Veškeré odstíny si mícháme sami ve výrobně.

• Kartáčování

Kartáčování povrchu zdůrazňuje ještě více přirozenou texturu dřeva. Zpravidla se používá u kvality rustic. V případě tmavších tónovaných olejů vytáhneme přirozenou strukturu dřeva.

• Ruční práce

Použitím různých nástrojů pro ruční škrábání a broušení dřeva můžeme dát nové dřevěné podlaze opotřebovaný až rustikální vzhled. Ručně opracováváme kladivem, dochází tak k individuálnímu porušení povrchu, který nám dává vzhled zastaralého povrchu.

DESIGN PODLAH

parallax background

ČESKÝ VÝROBCE MASIVNÍCH DUBOVÝCH A JASANOVÝCH PODLAH

Dobré věci v životě jsou vyrobeny tak, aby vydržely.

Sídlo

Lázeňská 479
289 12 Sadská
tel: 777 084 636
IČO: 61679313
DIČ: CZ61679313

Jednatel

Jozef Sekula
tel: 608 262 818